/ SMS CZ: +420 602 703 602 / SK: +421 905 977 593
Mena:
Jazyk:

O nás

Sme špecializovaný obchod a servis dychových nástrojov (certifikovaný prestížnymi značkami Yamaha, Miyazawa a Buffet Crampon) s 20-ročnými skúsenosťami a širokou základňou spokojných zákazníkov na Slovensku a v Česku. Medzi našich zákazníkov patria nielen poprední hráči domácej scény (Radovan Tariška, Milo Suchomel, Nikolaj Nikitin, Ondřej Štveráček, Petr Kalfus, Štěpán Markovič, Radek Kašpar, František Kop, Jan Fečo), ale aj hráči symfonických a komorných orchestrov, učitelia a študenti ZUŠ, konzervatórií a vysokých škôl múzických umení (VŠMU, AKU, AMU, JAMU). Zakladáme si na osobnom a priateľskom prístupe ku každému jednému zákazníkovi. 

Venujeme sa aj výrobe vlastných saxofónov - RYU saxophones. Rozdelili sme ich do štyroch úrovní (Academy, Artist, Artist M6, Master) tak, aby sme pokryli požiadavky začiatočníkov aj top profesionálov.

Sme vám k dispozícii 7 dní v týždni medzi 10:00 a 22:00. Pre návštevu nášho showroomu na Heydukovej 5 (Bratislava - Staré Mesto) vás prosíme o rezerváciu svojho času vopred (telefonicky, prostredníctvom SMS/WhatsApp, emailu alebo Facebooku)

  • TELEFÓN:
     +421 905 977 593
  •  E-MAIL:
     info@saxflute.sk